Producenci
Router CUDY P2 5G z Wi-Fi 6, AX3000 4×4 MIMO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| BeamForming | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Klient DHCP | Tak |
| Taktowanie procesora | 1,3 GHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Typ produktu | System siatki |
| Ilość anten | 5 |
| Moc nadawania | 23 dBmW |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| Przycisk reset | Tak |
| Moc | |
| Prąd wejściowy zasilacza | 1 A |
| Napięcie wejściowe AC | 12 V |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kabel Ethernet | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK WEP WPA2-PSK WPA2 WPA WMM WPA3 |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11g 802.11a |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Dynamiczny adres IP | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2402 Mbit/s |
| Stałe IP | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 2402 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Porty i interfejsy | |
| Ethernet WAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
Gwarancja 24 miesiące