Producenci
Router CUDY P4 Wi-Fi 6 5G SA/NSA AX3000
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| BeamForming | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Taktowanie procesora | 1 GHz |
| Serwer DHCP | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Klient DHCP | Tak |
| Konstrukcja | |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość anten | 6 |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe DC | 12 V |
| Pobór mocy (max) | 21,7 W |
| Natężenie | 2,5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 202 mm |
| Waga produktu | 656 g |
| Średnica produktu | 116 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Kabel Ethernet | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2402 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| Stałe IP | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA WPA3 WPA2 |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
Gwarancja 24 miesiące