Producenci
Router CUDY WR1300E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wielkość pamięci flash | 8 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ produktu | Router stacjonarny/polowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Zasilanie, Status |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 117 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Ochrona | |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA WPA2 WPA-PSK WPA2-PSK |
| Firewall | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| MIMO | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Sieć | |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3 |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane przeglądarki | Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona antena | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1167 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Protokoły | |
| Protokół dostępu | WMM |
| Serwer DHCP | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Antena | |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| Ilość anten | 4 |
| Połączenie WAN | |
| DSL WAN | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
Gwarancja 24 miesiące