Producenci
Router CUDY WR1300S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Sieć WAN |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Waga produktu | 284 g |
| Szerokość produktu | 183,3 mm |
| Ochrona | |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk WPS | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 256 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 729,4 g |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 867 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | FCC CE |
| Protokoły | |
| Serwer DHCP | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 1 |
| Ilość portów RJ-45 | 5 |
| Port USB | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Połączenie WAN | |
| Ethernet WAN | Tak |
Gwarancja 24 miesiące