Producenci
Router CUDY WR1500
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Status |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 117 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK WPA-PSK WPA3-PSK |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax IEEE 802.11a IEEE 802.11g IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane przeglądarki | Edge, Firefox, Chrome, Safari |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1201 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 1201 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
| Protokoły | |
| Klient DHCP | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port USB | Nie |
| Antena | |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 4 |
| Połączenie WAN | |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| DSL WAN | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
Gwarancja 36 miesięcy