Producenci
Router CUDY WR3000E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Status, WPS |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Szerokość produktu | 183 mm |
| Ochrona | |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 WPA2-PSK WPA-PSK |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Technologia MU-MIMO | Tak |
| OFDMA | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 2402 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2402 Mbit/s |
| Dynamiczny adres IP | Tak |
| Stałe IP | Tak |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
| Protokoły | |
| Serwer DHCP | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4 / IPv6 |
| Klient DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet WAN | 1 |
| Połączenie WAN | |
| Ethernet WAN | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury. Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem. Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci. |
Gwarancja 36 miesięcy