Producenci
Router CUDY WR3000P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | LAN, USB, Sieć WAN |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Pobór mocy (max) | 11,5 W |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 360,6 g |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Głębokość produktu | 123,8 mm |
| Szerokość produktu | 173 mm |
| Ochrona | |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA WPA3 |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Sieć | |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 2402 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2402 Mbit/s |
| Protokoły | |
| Klient DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
Gwarancja 24 miesiące