Producenci
Router CUDY WR3600H BE3600 2.5G Wi-Fi 7 Mesh Router
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Status, Sieć WAN |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Pobór mocy (max) | 10 W |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Szerokość produktu | 183 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA WPA3 |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | SPI, DoS |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Technologia MU-MIMO | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| OFDMA | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 688 Mbit/s |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2882 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 2882 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Stałe IP | Tak |
| Protokoły | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4 / IPv6 |
| Klient DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ilość portów Ethernet WAN | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Połączenie WAN | |
| DSL WAN | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem. Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci. Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury. |
Gwarancja 24 miesiące