Producenci
Router CUDY WR6500H 2.5G Wi-Fi 7
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | ARM Cortex-A7 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Pobór mocy (max) | 17 W |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 580,4 g |
| Szerokość produktu | 253 mm |
| Głębokość produktu | 48,2 mm |
| Wysokość produktu | 152,5 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA WPA3 |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | SPI, DoS |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk WPS | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Technologia MU-MIMO | Tak |
| OFDMA | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Stałe IP | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 5765 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 688 Mbit/s |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
| Protokoły | |
| Serwer DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4 / IPv6 |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ilość portów Ethernet WAN | 1 |
| Połączenie WAN | |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem. Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci. Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury. |
Gwarancja 24 miesiące