Producenci
Router CUDY X6 LAN Gigabit AX1800 WiFi 6 Mesh
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wielkość pamięci flash | 32 MB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Działanie, Zasilanie |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 204,8 mm |
| Głębokość produktu | 137,5 mm |
| Wysokość produktu | 38,3 mm |
| Ochrona | |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA WPA3 WPA2-PSK WEP WPA2 WPA-PSK |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk WPS | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Radio bezprzewodowe | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Windows 8 Windows 2000 Windows 98SE Windows 10 Windows 7 Windows 8.1 Windows Vista Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane przeglądarki | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1201 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 1201 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Protokoły | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Port USB | Nie |
| Antena | |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5 dBi |
| Ilość anten | 4 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Połączenie WAN | |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Sieć komórkowa | |
| 4G | Nie |
| 5G | Nie |
| 3G | Nie |
Gwarancja 24 miesiące