Producenci
Router Cisco RV340-K9-G5 Dual WAN Gigabit VPN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1000 MB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 960 g |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Ochrona | |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Firewall | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 293 mm |
| Szerokość opakowania | 448 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,21 kg |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Przewody | LAN (RJ-45) Prąd przemienny |
| Protokoły | |
| Klient DHCP | Tak |
| Protokół wybierania drogi | RIP-1 RIP-2 |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv6 |
| Protokoły zarządzające | HTTP/HTTPS |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Połączenie WAN | |
| Ethernet WAN | Tak |
| Sieć komórkowa | |
| Generacja sieci mobilnej | 3G, 4G |
Gwarancja 12 miesięcy