Producenci
Router Cudy AC1200 Wi-Fi GPON
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 1150 MHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, WLAN |
| Kolor produktu | Biały |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 173 mm |
| Głębokość produktu | 123,8 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Nie |
| MIMO | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 867 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Złącze światłowodowe | SC/APC |
| Liczba portów SC/APC GPON | 1 |
| Antena | |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5 dBi |
| Ilość anten | 2 |
| Połączenie WAN | |
| DSL WAN | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
Gwarancja 24 miesiące