Producenci
Router D-LINK DWR-960
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, WLAN |
| Typ produktu | Przenośny router |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 300 g |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Głębokość produktu | 126 mm |
| Ochrona | |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP WPA 64-bit WEP WPA2 |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n IEEE 802.11ac |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Dołączona antena | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1200 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 300 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 866 Mbit/s |
| Protokoły | |
| Klient DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port USB | Nie |
| Antena | |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
| Połączenie WAN | |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Sieć komórkowa | |
| 3G | Tak |
| 4G | Tak |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz 2100 MHz 900 MHz 2600 MHz 800 MHz |
| Obsługa pasm GSM | 1800 MHz 850 900 1900 MHz |
| Standardy 3G | UMTS |
| Obsługiwane pasma UMTS | 2100 MHz 900 |
| Standardy 2G | GSM GPRS |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |