Producenci
Router D-Link DWR-921/E (3G/4G/LTE SIM)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Nadaje się do użytku w kraju/lokalizacji | Europa |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 111,5 mm |
| Wysokość produktu | 23,5 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Ochrona | |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP WPA 64-bit WEP WPA2 |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.3 IEEE 802.11g |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| Szerokość opakowania | 208 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 750 g |
| Głębokość opakowania | 274 mm |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 150 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Antena | |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
| Ilość anten | 2 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Połączenie WAN | |
| Ethernet WAN | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 150 Mbit/s |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) | 77 szt. |
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Ilość na palecie (powietrze) | 385 szt. |
| Szerokość kartonu dostawczego | 29 cm |
| Długość kartonu do wysyłki | 36 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 77 szt. |
| Wysokość kartonu dostawczego | 23,5 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 5 szt. |
| Produkty na palecie (morze) | 385 szt. |
| Sieć komórkowa | |
| Obsługiwane pasma UMTS | 900 2100 MHz |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Obsługiwane sieci 4G | 800 MHz 900 MHz 2600 MHz 1800 MHz |
| Standardy 3G | HSUPA HSDPA |
| 3G | Tak |
| 4G | Tak |