Producenci
Router DLINK M30/E Aquila Pro AI Wi-Fi 6 AX3000 Dual-Band
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Maksymalny zasięg | 260 m² |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość anten | 5 |
| Przycisk reset | Tak |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Typ produktu | Mesh router |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 1 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 129,2 mm |
| Waga produktu | 295 g |
| Wysokość produktu | 66 mm |
| Szerokość produktu | 181,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Liczba urządzeń w zestawie | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel Ethernet | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 3000 Mbit/s |
| Dynamiczny adres IP | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11h IEEE 802.11a IEEE 802.11ax IEEE 802.11g IEEE 802.3u IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.3bz IEEE 802.11k IEEE 802.11v IEEE 802.11ac IEEE 802.3ab |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Personal WPA3-Personal WPA-Personal |
| Stałe IP | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2403 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
Gwarancja 24 miesiące