Producenci
Router DrayTek Vigor 2135
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Waga produktu | 440 g |
| Szerokość produktu | 207 mm |
| Głębokość produktu | 131 mm |
| Ochrona | |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Firewall | Tak |
| Zabezpieczenie DDoS | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Trasa statyczna | Tak |
| Liczba tuneli vpn | 2 |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Nie |
| Protokoły | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port USB | Tak |
| Połączenie WAN | |
| Ethernet WAN | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące