Producenci
Router DrayTek Vigor 2865
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Temperatura pracy (maks.) | 45 °C |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Ochrona | |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Klient DHCP | Tak |
| Technologia MU-MIMO | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa IPv6 | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Połączenie WAN | |
| Ethernet WAN | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-11 |