Producenci
Router DrayTek Vigor 2915
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Zasilanie LAN WLAN Status Sieć WAN |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 36 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Ochrona | |
| Metoda autentyczności | Local, RADIUS, LDAP, mOTP, Pre-Shared Key, 802.1X |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Firewall | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p IEEE 802.1Q |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Trasa statyczna | Tak |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet Fast Ethernet |
| Pełny dupleks | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Dane opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Protokoły | |
| Serwer DHCP | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Połączenie WAN | |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Filtrowanie | Tak |