Producenci
Router DrayTekVigor 2915ac
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Status, Sieć WAN, WLAN |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Pobór mocy | 11,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 400 g |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 36 mm |
| Ochrona | |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA HTTPS MD5 SNMPv2 SSH WDS WPS WPA2 SNMPv3 SHA-1 SHA-256 WEP 802.1x RADIUS AES |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Metoda autentyczności | Local, RADIUS, LDAP, mOTP, Pre-Shared Key, 802.1X |
| Firewall | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Kreator instalacji internetowej | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Trasa statyczna | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g IEEE 802.1p IEEE 802.11a IEEE 802.1Q |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| System równoważenia balansu | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 400 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1300 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Protokoły | |
| Serwer DHCP | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Antena | |
| Ilość anten | 2 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Połączenie WAN | |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| Sieć komórkowa | |
| 3G | Nie |
| 4G | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące