Producenci
Router (Gateway) Kontroler UniFi, NVR, Switch PoE, Access Point Wi-Fi 6 Ubiquiti UniFi Dream Wall (UDW-EU)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 6 dBi |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Konstrukcja | |
| Typ mocowania | Montaż naścienny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Diody LED | Zasilanie Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Prąd wejściowy | 7 A |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 532 W |
| Zasilanie | 550 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 342 mm |
| Waga produktu | 8,6 kg |
| Głębokość produktu | 62 mm |
| Szerokość produktu | 549 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK WEP WPA WPA3 WPA2 |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11a |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10000 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Panel sterowania | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Liczba procesorów | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 4 GB |
| Taktowanie procesora | 1,7 MHz |
| Producent procesora | ARM |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Port wan | Ethernet (RJ-45), SFP |
Gwarancja 24 miesiące