Producenci
Router (Gateway) Ubiquiti UniFi Gateway Pro (UXG-Pro-EU)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | LAN Zasilanie |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Typ mocowania | Montaż półkowy |
| Moc | |
| Napięcie | 200 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie | 50 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,42 kg |
| Wysokość produktu | 43,7 mm |
| Głębokość produktu | 285,6 mm |
| Szerokość produktu | 442,4 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Liczba procesorów | 1 |
| Taktowanie procesora | 1700 MHz |
| Panel sterowania | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port wan | Ethernet (RJ-45) |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach. Nie otwierać urządzenia – grozi porażeniem prądem. Upewnij się, że urządzenie jest stabilnie zamontowane i wentylowane. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
Gwarancja 24 miesiące