Producenci
Router Huawei B311-221 (kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 218 g |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Wysokość produktu | 126 mm |
| Szerokość produktu | 181 mm |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Moc | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Maksymalny zasięg wewnątrz pomieszczeń | 250 m |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Maksymalny zakres zewnętrzny | 250 m |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| Liczba połączeń WLAN (maksymalna) | 32 |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 150 Mbit/s |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Port USB | Tak |
| Antena | |
| Ilość anten | 2 |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Połączenie WAN | |
| Ethernet WAN | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Sieć komórkowa | |
| Standardy 2G | GSM |
| Standardy 4G | LTE |
| 4G | Tak |
| Standardy 3G | UMTS |
| 3G | Tak |