Producenci
Router Huawei B535-235a (kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Diagnostyka i urządzenie pomiarowe |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Zasilanie | 12 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 325 g |
| Głębokość produktu | 138 mm |
| Szerokość produktu | 219 mm |
| Wysokość produktu | 25,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 9% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1167 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Połączenie WAN | |
| Ethernet WAN | Tak |
| Sieć komórkowa | |
| 4G | Tak |
Gwarancja 24 miesiące