Producenci
Router Huawei B628-265 (kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 550 g |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK WPA2-PSK |
| Firewall | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Port USB | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba złączy anteny | 2 |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Wejście anteny zewnętrznej | Tak |
| Połączenie WAN | |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Sieć komórkowa | |
| 3G | Tak |
| 4G | Tak |