Producenci
Router Huawei B636-336 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Producent procesora | HiSilicon |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 128 |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Przenośny router |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Pobór mocy | 12 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 27,9 mm |
| Waga produktu | 305 g |
| Wysokość produktu | 198 mm |
| Ochrona | |
| Firewall | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-SAE WPA2-PSK WPA-PSK |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk WPS | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Sieć | |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2400 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 3000 Mbit/s |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów RJ-11 | 1 |
| Port USB | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Antena | |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Połączenie WAN | |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Sieć komórkowa | |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Szybkość transmisji danych 4G (maks.) | 400 Mbit/s |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE |
Gwarancja 24 miesiące