Producenci
Router LTE WiFi 4 Ubiquiti UMR-Ultra
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Router sieci komórkowej |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) Aluminium |
| Typ montażu | Montaż na szynie DIN/na ścianie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Status |
| Przycisk reset | Tak |
| Moc | |
| Napięcie | 5 - 30 V |
| Pobór mocy | 5,7 W |
| Rodzaj zasilania | DC, USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 193,5 mm |
| Głębokość produktu | 26 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość produktu | 82 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA/RP-SMA |
| Ilość anten | 3 |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 2 48 150 Mbit/s 1 11 18 6 5.5 12 6.5 Mbit/s 9 36 24 54 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Wi-Fi | Tak |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE GCF Federalna Komisja Łączności (FCC) Industry Canada (IC) PTCRB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Sieć komórkowa | |
| Ilość kart SIM | 1 |
| Standardy 4G | LTE |
| Sieć danych | 4G |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Szybkość transmisji danych (LTE) (pobieranie) | 150 Mbit/s |
| Szybkość transmisji danych (LTE) (wysyłanie) | 50 Mbit/s |
| Funkcje sieci Ethernet LAN | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
Gwarancja 24 miesiące