Producenci
Router Linksys MR9000-EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Status, USB, WLAN |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 54,8 mm |
| Szerokość produktu | 213,7 mm |
| Głębokość produktu | 161,8 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK 128-bit AES |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 3000 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 400 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo) | 1733 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Port USB | Tak |
| Antena | |
| Ilość anten | 4 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Połączenie WAN | |
| DSL WAN | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Sieć komórkowa | |
| 4G | Nie |
| 3G | Nie |