Producenci
Router Mikrotik RB260GS Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 6 W |
| Napięcie | 6 - 31 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 139 mm |
| Waga produktu | 212 g |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 65 °C |
| Sieć | |
| Obsługa 10G | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Ilość slotów Modułu SFP | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 1 |
Gwarancja 24 miesiące