Producenci
Router TP-LINK Archer C6 (xDSL; 2,4 GHz, 5 GHz)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 144 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA WPA3 WPA2 |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1267 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 867 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 400 Mbit/s |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Antena | |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 4 |
| Połączenie WAN | |
| Ethernet WAN | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS Federalna Komisja Łączności (FCC) |
Gwarancja 36 miesięcy