Producenci
Router TP-LINK EC225-G5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 144 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA WPA3 |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | DoS, SPI Firewall, IP Address Filter, IP and MAC Address Binding |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Dostęp do harmonogramu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Statystyka bezprzewodowa | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g IEEE 802.11h IEEE 802.11ac IEEE 802.11a |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przekazywanie VPN | Tak |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 400 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Protokoły | |
| Serwer DHCP | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Antena | |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 4 |
| Połączenie WAN | |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Sieć komórkowa | |
| 3G | Nie |
| 4G | Nie |
Gwarancja 36 miesięcy