Producenci
Router TP-LINK M7450 (kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Rodzaj urządzenia | Router sieci komórkowej |
| Przekątna ekranu | 1,44" |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Szerokość produktu | 112 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK WPA-PSK |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Windows 8 Windows 7 Windows 8.1 Windows 10 Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 101 mm |
| Szerokość opakowania | 149 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 250 g |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Micro-USB |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Wi-Fi | Tak |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 300 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Porty i interfejsy | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Port USB | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Sieć komórkowa | |
| Obsługa pasm GSM | 850 1800 900 1900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2100 MHz 900 MHz 2600 MHz 1800 MHz 800 MHz |
| Standardy 2G | GPRS Edge |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100 MHz 900 MHz |
| Obsługiwane pasma UMTS | 900 2100 MHz |
| Standardy 3G | DC-HSDPA HSPA HSPA+ UMTS |
| Liczba jednoczesnych kart SIM | 1 |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Sieć danych | UMTS HSPA GPRS Edge LTE GSM |
| Obsługiwane pasma 2G | 850,900,1800,1900 MHz |
| Funkcje sieci Ethernet LAN | |
| Serwer DHCP | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
Gwarancja 24 miesiące