Producenci
Router TP-LINK TL-MR100-Outdoor
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Power over Ethernet | 48 V |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 226,6 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 54,7 mm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA WPA2-PSK WPA-PSK |
| Dostęp do harmonogramu | Tak |
| Firewall | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Technologia MU-MIMO | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Zastępcza moc promieniowana izotropowego (EIRP) (@IEEE 802.11n) | 20 dBmW |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Radio bezprzewodowe | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Wtryskiwacz PoE w zestawie | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 300 Mbit/s |
| Protokoły | |
| Klient DHCP | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port USB | Nie |
| Antena | |
| Ilość anten | 2 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Połączenie WAN | |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| DSL WAN | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Sieć komórkowa | |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Obsługiwane pasma 3G | 900 MHz 2100 MHz 850 MHz |
| 4G | Tak |
| Obsługiwane sieci 4G | 700 MHz 800 MHz 1800 MHz 900 MHz 2100 MHz 850 MHz 2600 MHz |
| Standardy 3G | UMTS HSPA HSPA+ |
| 3G | Tak |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
Gwarancja 36 miesięcy