Producenci
Rozdzielacz / Splitter Techly HDMI 1/2 Ultra HD, 3D, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| HDCP | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 576p 480p 480i 576i 2160p 1080p |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Pełny HD | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 4096 x 2160 |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 96 x 59 x 17 mm |
| Waga produktu | 299 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów wideo | 3 |
| Interfejs do odtwarzania wideo | 2x HDMI |
| Interfejs do nagrywania wideo | 1x HDMI F |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |