Producenci
Rozdzielacz zasilania PDU 9 x gniazdo sieciowe 1U Czarny, Czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 2 m |
| Diody LED | Tak |
| Typ przewodu | H05VV-F 3G 1.5 mm² |
| Konstrukcja | |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Moc maksymalna | 3500 W |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 220 - 250 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,02 kg |
| Wysokość produktu | 44,4 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 482,6 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE REACH |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Wtyczka | Typu F |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła. Nie używać w wilgotnym środowisku. Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane. |
Gwarancja 24 miesiące