Producenci
Serwer Actina Solar E 100 S9 E-2336/2x8GB/2x480S/400W/3 lata on-site
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | E-2336 |
| Producent procesora | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel C252 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Typ procesora | Intel Xeon E |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | Mini Tower |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Relingi | Nie |
| Moc | |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 1 |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50-60 Hz |
| Zasilanie | 400 W |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Nie |
| Długość kabla zasilającego | 2 m |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10 kg |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Wysokość produktu | 362 mm |
| Szerokość produktu | 184 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel I210 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba kontrolerów LAN | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 4.x) | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 0 5 10 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 960 GB |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Hot-swap | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 2 |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Ilość zatok 5.25" | 2 |
| Rozmiar SSD | 2.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Łączna liczba złączy SATA | 6 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Ilość kabli zasilających | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Z urządzeniem należy obchodzić się ostrożnie, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Unikać kontaktu z cieczami. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy