Producenci
Serwer Actina Solar E 110 S10 E-2468/16GB/2x960SSD/350W 3 lata D2D
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | E-2468 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Cache procesora | 24 MB |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Intel Xeon E |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,2 GHz |
| Układ płyty głównej | Intel C262 |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Aspeed |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Maksymalna pamięć karty graficznej | 64 MB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Korekcja ECC | Tak |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | Rack (1U) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 60-50 Hz |
| Złącze kabla zasilającego 1 | C13 panel |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Nie |
| Zasilanie | 350 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 497 mm |
| Szerokość produktu | 439,5 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Kontroler LAN | Intel® I210-AT |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x8 slots | 1 |
| PCI Express x4 slots | 1 |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 1,92 TB |
| Hot-swap | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 2 |
| Rozmiar SSD | 2.5" |
| Liczba obsługiwanych dysków SSD | 4 |
| NVMe | Nie |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | 2.5" |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 0 10 1 5 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Łączna liczba złączy SATA | 8 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokuj otworów wentylacyjnych, aby zapobiec przegrzaniu. Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Uważaj na ryzyko porażenia prądem podczas instalacji i serwisowania. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CB BSMI CE Federalna Komisja Łączności (FCC) |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy