Producenci
Serwer Actina Solar E 110 S8+ 5317/2x32GB/2xS1,92/2x4TB/HW/1U-350 3 lata on-site
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Procesor | |
| Wbudowane opcje dostępne | Tak |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX SSE4.2 AVX 2.0 AES |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 11,2 GT/s |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Pamięć ECC wspierana przez procesor | Tak |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 64 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 6,14 TB |
| Kanały pamięci wspierane przez procesor | Osiem |
| Proces litograficzny | 10 nm |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel C621A |
| Model procesora | 5317 |
| Skalowalność | 2S |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Typ procesora | Intel® Xeon® Gold |
| Obsługa IPMI | Tak |
| Wielkość opakowania procesora | 77.5 x 56.5 mm |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 150 W |
| Tcase | 84 °C |
| Liczba procesorów | 1 |
| Cache procesora | 18 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Gniazdo procesora | LGA 4189 |
| Liczba wątków | 24 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Gniazda pamięci | 8 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 2,05 TB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Układ pamięci | 2 x 32 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Konstrukcja | |
| Relingi | Tak |
| Obudowa | Rack (1U) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzina produktów | System serwera 1U |
| Format płyty głównej | ATX |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Nie |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50-60 Hz |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 1 |
| Zasilanie | 350 W |
| Złącze kabla zasilającego 1 | C13 panel |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Szerokość produktu | 437 mm |
| Głębokość produktu | 503 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 90% |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel I210 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Nieobsługiwany |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Liczba kontrolerów LAN | 1 |
| Wydajność | |
| Typ BIOS | UEFI |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 3 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Intel® TSX-NI | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Nie |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci SSD | 1,92 TB |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Interfejs HDD | SATA III |
| Całkowita pojemność dysków | 11840 GB |
| Poziomy RAID | 5 50 6 10 1 0 60 |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Liczba zainstalowanych HDD | 2 |
| NVMe | Nie |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | M.2 2.5" |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Rozmiar SSD | 2.5" |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Napęd optyczny | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 2 |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Hot-swap | Tak |
| Usługa RAID | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość kabli zasilających | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Łączna liczba złączy SATA | 10 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Przemieszczanie twardej wnęki na napęd HDD | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ryzyko porażenia prądem podczas instalacji i serwisowania. Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie blokuj otworów wentylacyjnych, aby zapobiec przegrzaniu. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy