Producenci
Serwer Actina Solar E 110 S8+ Xeon 4314/2x16GB/2x960SSD/350W/Windows Server 2022 Std 3 lata on-site
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | 4314 |
| Typ procesora | Intel® Xeon Silver |
| Taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Cache procesora | 24 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel C621A |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Generacja procesora | Intel Xeon Scalable 3rd Gen |
| Liczba procesorów | 1 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 2 TB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 8 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Rack (1U) |
| Format płyty głównej | ATX |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Relingi | Tak |
| Moc | |
| Długość kabla zasilającego | 2 m |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Nie |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50-60 Hz |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 1 |
| Zasilanie | 350 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 20 kg |
| Głębokość produktu | 503 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Szerokość produktu | 437 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Intel I210 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Liczba kontrolerów LAN | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 3 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 4.x) | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows Server 2022 Essentials |
| Nośnik danych | |
| Poziomy RAID | 10 1 5 0 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Usługa RAID | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 2 |
| Rozmiar SSD | 2.5" |
| Całkowita pojemność dysków | 1,92 TB |
| Hot-swap | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Łączna liczba złączy SATA | 10 |
| Ilość kabli zasilających | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ryzyko porażenia prądem podczas instalacji i serwisowania. Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie blokuj otworów wentylacyjnych, aby zapobiec przegrzaniu. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy