Producenci
Słuchawki JBL T205 (czarne, przewodowe, douszne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 14,3 g |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Połączenia i muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Douszny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba przycisków | 1 |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 1,25 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące