Producenci
Słuchawki JBL T205 (srebrne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 14,3 g |
| Wydajność | |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Biały Chromowy |
| Długość kabla | 0,78 m |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 60 g |
| Głębokość opakowania | 46 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 6 h |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba przycisków | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 6925281928345 |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Produktów na palecie | 1260 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 120 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,13 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 461 mm |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,047 cm3 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | China |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 1,25 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące