Producenci
Słuchawki JBL T210 (czarne, douszne z mikrofonem )
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Waga netto palety | 110,4 kg |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 57 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 60 g |
| Głębokość opakowania | 42 mm |
| Szerokość opakowania | 176 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Dodakowe końcówki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Warstwy na paletę | 105 szt. |
| Produktów na palecie | 1260 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 6925281919053 |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,046 cm3 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 445 mm |
| Produkty na warstwę palety | 12 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 223 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,25 kg |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 6925281919053 |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 466 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 21 szt. |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | China |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 8,7 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące