Producenci
Słuchawki JBL T760NC (niebieskie, bezprzewodowe)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 220 g |
| Długość przewodu | 0,2 m |
| Wydajność | |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Rekomendowane użycie | Połączenia i muzyka |
| Styl noszenia | Opaska na głowę |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Audio (3.5mm) USB Type-C |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Technologia łączności | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 2.48 GHz |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bateria | |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 50 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 35 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Zasilany baterią | Tak |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Słuchawki | |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Impedancja | 32 ? |
| Czułość słuchawek | 103 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |