Producenci
Słuchawki JBL T760NCBLS BT (różowe,bezprzewodowe)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 220 g |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Przyciski operacyjne | Objętość + Ścieżka Track < Odbieranie / kończenie połączeń Volume - Odtwarzaj/Pauza |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C Audio (3.5mm) |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Połączenie USB | Tak |
| Profile Bluetooth | HFP AVRCP A2DP |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii | 610 mAh |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 35 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 50 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -30 dB |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 103 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Impedancja | 32 ? |