Producenci
Słuchawki JBL TUNE 215 BT czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Waga netto palety | 184,7 kg |
| Wydajność | |
| Przyciski operacyjne | Objętość + Volume - Ścieżka Track < Odtwarzaj/Pauza |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Douszny, na szyję |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 30 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 103 g |
| Porty i interfejsy | |
| Profile Bluetooth | AVRCP HFP A2DP |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas odtwarzania muzyki | 16 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii | 130 mAh |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 1440 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 391 mm |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 6925281974366 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 364 mm |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,7 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 6925281974366 |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,05 cm³ |
| Produkty na warstwę palety | 360 szt. |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 351 mm |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | China |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na kablu |
| Czułość mikrofonu | -25 dB |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Słuchawki | |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Czułość słuchawek | 118 dB |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Średnica głośnika | 1,25 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 20 Ω |
| Cechy dostawcy | |
| Czas ładowania | 120 min |
| Żywotność baterii | 960 min |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące