Producenci
Słuchawki JBL Tune 125BT (czarne, bezprzewodowe, douszne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 16,2 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Połączenia i muzyka |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Dokanałowy |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Profile Bluetooth | A2DP HSP AVRCP HFP |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Pasmo częstotliwości | 2.402 - 2.480 GHz |
| Bluetooth | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 2 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 16 h |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Pojemność baterii | 120 mAh |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Słuchawki | |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Średnica głośnika | 8,6 mm |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Impedancja | 16 Ω |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące