Producenci
Słuchawki JBL Tune 225TWS (czarne, bezprzewodowe, douszne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 57 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Etui do ładowania | Tak |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | USB Type-C |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Profile Bluetooth | A2DP HFP AVRCP |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas odtwarzania muzyki | 5 h |
| Pojemność baterii | 22 mAh |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 410 mAh |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -30 dB |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 ? |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
| Średnica głośnika | 1,2 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Typ sterownika | Dynamiczny |