Producenci
Słuchawki JBL Tune 500BT (czarne, bezprzewodowe, nauszne, z wbudowanym mikrofonem)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 155 g |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Profile Bluetooth | HFP AVRCP A2DP HSP |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Nie |
| Pasmo częstotliwości | 2.48 GHz |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Łączność radiowa | Nie |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Akumulatorek | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 16 h |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |