Producenci
Słuchawki JBL Tune 500BT (niebieskie, bezprzewodowe, z wbudowanym mikrofonem, nauszne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 155 g |
| Wydajność | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rekomendowane użycie | Połączenia/muzyka |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Styl noszenia | Opaska na głowę |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.48 GHz |
| Profile Bluetooth | HSP HFP AVRCP A2DP |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Łączność radiowa | Nie |
| Bateria | |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Akumulatorek | Tak |
| Czas ładowania | 2 h |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 16 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 16 h |
| Zasilany baterią | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okolicz fonetyczny |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |