Producenci
Słuchawki JBL Tune 510BT (niebieskie, bezprzewodowe, nauszne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 160 g |
| Wydajność | |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Połączenia i muzyka |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Słuchawki w zestawie | Tak |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Profile Bluetooth | HFP AVRCP A2DP |
| Łączność radiowa | Nie |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Modulacja nadajnika bluetooth | 8DPSK GFSK DQPSK |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Akumulatorek | Tak |
| Pojemność baterii | 450 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 40 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas ładowania | 2 h |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Skuteczność usuwania szumu | Tak |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |