Producenci
Słuchawki JBL Tune 660BT NC (białe, bezprzewodowe, nauszne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 173 g |
| Wydajność | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Połączenia i muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Audio (3.5mm) USB Type-C |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Pasmo częstotliwości | 2.402 - 2.48 GHz |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Profile Bluetooth | AVRCP HSP HFP A2DP |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 610 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 22 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 12 h |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -24 dB |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Cechy dostawcy | |
| Czas ładowania | 120 min |